< مقدمه فراماسونری در اسرائیل و امریکا و تاثیر ان بر افکار شما

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
1 6586 aminmoin
2 7050 aminmoin
7 8821 mehdi23
3 9022 mohammad1
1 7154 baran
0 6356 meshkat1373
1 6645 rahpoo
1 7640 maryaam
3 7557 rad69
0 3884 rahpoo
0 2010 rahpoo
0 2417 rahpoo
0 1734 rahpoo
0 12280 rahpoo

بروز بودن

مقدمه فراماسونری در اسرائیل و امریکا و تاثیر ان بر افکار شما

سلام امروز میخواهم در مورد فراماسون ها در اسرائیل و امریکا و در اینده در ایران براتون صحبت کنم این اولین پست در مورد فراماسون ها هست که مقدمه ای بر این گروه شیطانی هست لطفا شما هم در وبلاگتون این رو با منبع کپی کنید  تا مردم رو بتونیم اگه کنیم

:به زودی با پست های جدید شامل

فراماسون ها و صهیونیسم

فراماسون ها در فیلم و انمیشن ها و تاثیر آن بر ذهن و رفتار شما

واقعه 11 سپتامبر دست های پشت پرده امریکایی ها

.......

فراماسونری که به صورت (Freemason) نوشته می شود، به سیستمی گفته می شود که در آن بر اصول نماد گرایی پایه گذاری شده است. نماد اصلی آن گونیا و پرگار است، این فرقه قبل از میلاد مسیح، برگرفته از اهرام ثلاثه بوده و در دوران حضرت سلیمان وجود داشته و به توسط یهودیان انجام می پذیرفته، عبارت "صهیون" هم به همین منظور یعنی علم سنتی جادوگری یهودی که امروزه به کابالا معروف است، اما حضرت سلیمان به دلیل ازدیاد سحر و جادو که در آن زمان رواج داشت قانونی تصویب می کند که حاکی از آن است که اگر کسی سحر وجادو کند و یا کتابی بدین منظور بنویسد و یا انجام و یاد دهد محکوم به اعدام است، و در بعد تمام کتاب های جادوگری را جمع آوری کرده و در زیر جایی که می خوابید دفن می کند اما بعدا این کتاب ها پیدا شد و .....

 

فراماسونری که به صورت (Freemason) نوشته می شود، به سیستمی گفته می شود که در آن بر اصول نماد گرایی پایه گذاری شده است. نماد اصلی آن گونیا و پرگار است، این فرقه قبل از میلاد مسیح، برگرفته از اهرام ثلاثه بوده و در دوران حضرت سلیمان وجود داشته و به توسط یهودیان انجام می پذیرفته، عبارت "صهیون" هم به همین منظور یعنی علم سنتی جادوگری یهودی که امروزه به کابالا معروف است، اما حضرت سلیمان به دلیل ازدیاد سحر و جادو که در آن زمان رواج داشت قانونی تصویب می کند که حاکی از آن است که اگر کسی سحر وجادو کند و یا کتابی بدین منظور بنویسد و یا انجام و یاد دهد محکوم به اعدام است، و در بعد تمام کتاب های جادوگری را جمع آوری کرده و در زیر جایی که می خوابید دفن می کند اما بعدا این کتاب ها پیدا شده و قرن ها بعد به اروپا انتقال داده می شود که و اسم این کتاب ها را گنج ملی می گذارند و به خود عنوان شوالیه معبد می دهند.

اما فراماسون ها بر خلاف بیشتر افراد شیطان را به جای خدا انتخاب کرده اند و قانون های شیاطین را اجرا می کنند، ماسون ها امروزه در تمامی کشورهای جهان لژهای فراماسونری تاسیس کرده اند و اغلب دولتمردان هم عضو این لژها هستند، برای به عضویت رسیدن در این لژ حتما افراد باید مذکر باشند، فراماسونری با وجود اینکه بسیار گسترده و بزرگ است ولی باز هم فعالیت های این گروه به صورت مخفیانه انجام می شود.

ابلیس به افردی که آگاهانه به او گرویدند در این دنیای مادی همه چیز را برایشان مهیا میکند اما در ازای آن، قانون هایی که شیطان برای اهداف خود برای افراد شیطان پرست گذاشته عبارت است از ۱:هیچکس نباید به موجودیت شیطان پی ببرد چون اگر چنین شود افراد به موجودیت خدا هم اطمینان حاصل می کند ۲: سکولاریزه کردن دنیا (نظم نوین جهانی) که با جدا کردن دین از سیاست کم کم پایه های دین نابود شده و از بین خواهد رفت، به عبارت دیگر تهی کردن ابعاد زندگی انسان از جنبه دین ۳: نابود کردن کتاب های مقدس بدون آتش و نیزه که نتیجه شستشوی مغزی و کنترل افکار به وسیله رسانه ها یا به توسط همان ایلومیناتی ها که تا امروز هم خیلی موفق بوده است. یهودیان کتاب مقدسشان تورات است اما بعد از حمله بابل به آن ها، این قوم از داشتن دین تا قرن ها محروم شدند اما طی سال ها بعد به دست هفتاد نفر از خودشان دوباره کتابی را نوشتند که به تلمود شهرت دارد، یهودیان دیگر تورات را که فرستاده خدا است را قبول ندارند و به کتاب تلمود که دست نوشته خودشان هست را رسمی می دانند، از جمله نماد آنها اعدادی نظیر (۹) (۱۱) (۱۳) (۳۳) و... غیره می باشد که برایشان مقدس بوده ولی مهم ترین نماد آنها مربوط به خدای مصری Ray، یعنی چشم جهان بین است که می توان آن را که نمادش هم یک چشم هست را در بیشترمعماریهای گذشته و امروز مشاهده نمود. (به طور مثال در پشت ۱ دلاری)

qngk__d9_85_d9_82_d8_af_d9_85_d9_87_d9_81_d8_b1_d8_a7_d9_85_d8_a7_d8_b3_d9_88_d9_86_d8_b1_db_8c_2_.jpg

 

از دیگر نمادهای این قوم به معکوس بودن هر چیزی می توان اشاره کرد، به طور مثال صلیب که نماد عیسی مسیح می باشد، صلیب برعکس نمان فراماسون هاست. صهیون ها مانند بیشتر دین های دیگر منجی دارند که به دجال معروف است، او شخصی هست که یک چشم دارد و از جایی ظهور میکند که مسیح ظهور خواهد کرد.

دجال در واقع فریب دهنده حضرت مسیح می باشد که خود را مسیح جا می زند، و آمده است که وقتی دجال ظهور کند خیلی از افراد به او ایمان می آورند چون فکر می کنند او عیسی مسیح حقیقی ست، و به همین دلیل است که اسرائیلی ها کشورشان را در فلسطین کنونی برگزیده اند چون می دانند این محل جاییست که می خواهد پسر مریم از آنجا ظهور کند، محل تجمعی صهیونیسم ها در سرزمین فلسطین اشغالیست اما قرار است که این سرزمین ملعون از نیل تا فرات، همانطور که در پرچم اسرائیل نمایانگر است پیش برود، به همین منظور یهودیان در حال آماه سازی ظهور دجال هستند.

 از حادثه های نمادین آنها می توان به موارد به قتل رساندن آبراهام لینکن در صندلی شماره ۳۳ تئاتر، کشته شدن جان اف کندی در مدار ۳۳ درجه ای، واقعه ۱۱ سپتامبر، جنگ ۳۳ روزه لبنان، بمب گذاری مادرید، طراحی ماهرانه دلار امریکا، حمله هوایی طبس ایران، اشاره کرد. در حال حاضر تنها ۲ درصد از یهودیان در امریکا به سر می برند، اما این در حالیست که همان ۲ درصد از جمعیت یهود، بیش از ۸۰ درصد سهام های اقتصادی این کشور را در دست دارند، اولین کشور فراماسونری جهان در سال۱۷۷۶  تاسیس شد که آن کشور را ما امروزه به نام ایالت متحده امریکا می شناسیم، اولین کسی هم که به مقام ریاست جمهوری این کشور رسید جورج واشینگتن بود که خود او یک ماسونی بوده و چهره او را می توان در یک دلاری که پر از نمادهای فراماسونری همراه است را مشاهده کرد، در تاریخچه ریاست جمهوری امریکا، همگی در فراماسونری عضویت داشته اند البته به جز ۲ تن از آنها که هر دوی آنها ترور شدند که نام این دو نفر آبراهام لینکن و جان فیتزجرالد کندی بوده است.

 و اما در پایان هدف پایانی شیطان پرستان، نابودی بیت المقدس و ساخت بنای معبد سلیمان برای حکومت شیطان بر روی زمیناست، به همین دلیل اسرائیل در جایی  دجال با سپاهیان خدا مبارزه خواهد کد کشور خودش را ساخته است زیرا اسرائیل دارای مذهب اصلی فراماسونی هست که هدف انها یاری دجال و شیطان هست اما خدای یگانه در قرآن ندا داده که پیروزی سهم سپاه خیر است و شیطان و افرادش شکست خواهند خورد.

umfy__d9_85_d9_82_d8_af_d9_85_d9_87_d9_81_d8_b1_d8_a7_d9_85_d8_a7_d8_b3_d9_88_d9_86_d8_b1_db_8c_3_.jpg

برچسب ها : فراماسون ها و اسرائیل , فراماسونری , فراماسونری و اخرت , فراماسونری و تاثیر ان بر انسان , فراماسونری و دجال ,

نوشته شده توسط : محمد تاريخ : شنبه 11 مرداد 1393 نظرات ()

انتشار اين مطلب در شبکه هاي اجتماعي

نظرات

اين نظر توسط تشنه کربلا در تاريخ 1393/5/23 و 9:22 دقيقه ارسال شده است

بسم رب الشهدا والصدیقین

سلام علیکم
باپستی درزمینه \" سید حسن نصرالله: هیچ خط قرمزی در جنگ با اسرائیل نداریم \" بروزم ومنتظر حضورتان هستم .
ممنون میشم سربزنید.
یازینب کربلا . س


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی

تمامي حقوق براي اين سايت محفوظ است و کپي برداري تنها با ذکر منبع بلامانع است.

طراح: دوست قرآني