close
تبلیغات در اینترنت
کودکان و قرآن

آخرين ارسال هاي انجمن

عنوان پاسخ بازديد توسط
1 6353 aminmoin
2 6790 aminmoin
7 8432 mehdi23
3 8742 mohammad1
1 6916 baran
0 6153 meshkat1373
1 6428 rahpoo
1 7387 maryaam
3 7248 rad69
0 3676 rahpoo
0 1810 rahpoo
0 2164 rahpoo
0 1542 rahpoo
0 12014 rahpoo

بروز بودن

نمونه های عینی از تاثیر قرآن در زندگی

487 بازديد موضوع : بخش قرآن , کودکان و قرآن ,

 نمونه های عینی از تاثیر قرآن در زندگی

اگر با جان و دل آیات قرآن کریم را که به عنوان کامل ترین نسخه موفقیت برای زندگی افراد پیچیده شده است را باور کنیم و آنها را در زندگی خود عملی کنیم مسلما آثار چشم گیر و فروانی در زندگی ما خواهد داشت و میتواند تحول بزرگی در زندگی ما ایجاد کند.

این مسئله در طول تاریخ نیز شواهد بسیار زیادی داشته و تحولات زیادی در زندگی افراد مختلف با علایق و سلیقه های مختلف ایجاد کرده است که می تواند درس بزرگی برای ما باشد.

به همین دلیل در این قسمت تصمیم گرفتیم تا نمونه هایی از تاثیر قرآن در زندگی افراد را بررسی کنیم و قسمت هایی از آنها را بیان کنیم.

 


 

 

تأثیر قرآن در زندگی یک جوان

احمد بن سعید عابد گفت: پدرم برای من نقل کرد که در زمان ما، در کوفه جوان خداپرستی بود - بسیار خوش صورت و زیبا اندام - همواره در مسجد جامع حضور داشت و اندک وقتی بود، که در مسجد نباشد.

ادامه ي مطلب

برچسب ها : قرآن در زندگی , قرآن در زندگی انسان , قران در زندگی امروز , قران در زندگی روزمره , نقش قرآن در زندگی , نقش قرآن در زندگی انسان , تاثیر قرآن در زندگی , اهمیت قرآن در زندگی , تاثیر قرآن در زندگی انسان , فواید قرآن در زندگی , قران در زندگی انسان چه نقشی دارد , تاثیر قران در زندگی انسان ها , اهمیت قرآن در زندگی انسان , جایگاه قرآن در زندگی انسان , آثار قرآن در زندگی انسان , نقش قرآن در زندگی انسانها , نقش قرآن در زندگي انسان , تاثیر قرآن در زندگی امروزی , نقش قران در زندگی امروزی , تاثیر قران در زندگی روزمره ,

نوشته شده توسط : رهپو تاريخ : جمعه 17 ارديبهشت 1395 نظرات ()

چگونه کودکمان را قرآنی کنیم؟

625 بازديد موضوع : کودکان و قرآن ,

چگونه کودکمان را قرآنی کنیم؟

 


 

بسیاری از دانشمندان و بزرگان اندیشه، وقتی از خاطرات کودکی خود می گویند خواندن قرآن مادر یا دعاهای او سر سجاده را از تأثیرگذارترین اتفاقات آن دوران می دانند.

 


 

تربیت

 

نزدیکترین فرد به هر نوزاد و پیش از آن هر جنینی، مادر اوست که هر صدایی را که او بخواهد فرزندش به آن انس می گیرد.

ادامه ي مطلب

برچسب ها : چگونه کودکمان را قرآنی کنیم؟ , انس کودکان با قرآن , کودکان , کودکان و قرآن , کودکان و یادگیری قرآن , قرآن و یادگیری کودکان , تاثیر قران بر کودکان ,

نوشته شده توسط : رهپو تاريخ : پنجشنبه 17 بهمن 1392 نظرات ()


تمامي حقوق براي اين سايت محفوظ است و کپي برداري تنها با ذکر منبع بلامانع است.

طراح: دوست قرآني